امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
تاریخ ایجاد در 24 آذر 1392 دسته: برنامه كلينيك صبح و عصر بيمارستان فوق تخصصي آريا
منتشر شده در 24 آذر 1392 بازدید: 14911
پرینت

برنامه كلينيك صبح و عصر بيمارستان فوق تخصصي آريا

آخرین به روز رسانی یکشنبه, 01 بهمن 1396 15:06
  • درباره ما
  • تاریخچه بیمارستان
  • تبلیغات در سایت

بيمارستان آريا با داشتن 68 تخت فعال به عنوان يك بيمارستان جنرال در منطقه 6 تهران فعال می باشد . اين بيمارستان در سال 1345 راه اندازی و دارای بخش های درمانی طبی ، ICU ، CCU ، بخش زنان ، اتاق زايمان و نوزادان، بخش جراحی، اتاق هاي عمل و اورژانس مي باشد . بخش های پاراكلينيكی بيمارستان نيز مشتمل بر آزمايشگاه ، پاتولوژی، تصوير برداری ، آندوسكوپی ، فيزيوتراپی ، داروخانه ، شنوايی سنجی ، كلينيك های تخصصی و فوق تخصصی (تست ورزش- اكوكارديوگرافی- اسپيرمتری – تغذيه و ... ) در ارتباط با امور تشخيصی ، درمان بيماران انجام وظيفه می نمايند .

Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

در تیرماه 1324 ساختمان چهارطبقه بیمارستان در حد 30متری نهر کرج (بلوار کشاورز فعلی) به دست استاد دکتر ابراهیم چهرازی تأسیس و با حضور اساتید محترم دانشگاه و پزشکان مجرب بعنوان اولین بیمارستان خصوصی تهران با بهبود کمی و کیفی ، خدمات درمانی خودرا در اختیار مردم ایران قرار داده است .

استاد پروفسور یحیی عدل پدر جراحی نوین ایران یکی از بنیان گذاران این مرکز بوده اند که حق بزرگی بر تاریخ پزشکی و پزشکان این مملکت دارند ، خوشبختانه این مرکز پزشکی در حال حاضر با ارائه خدمات تخصصی در بالاترین سطح و با تکنولوژیهای جدید و پزشکان و اساتید حاذق توفیق کسب اعتبار بیمارستان درجه یک تهران را دارا میباشد .

 

شرکتهای تولید لوازم پزشکی و آزمایشگاهی میتوانند با تبلیغات در سایت بیمارستان آریا علاوه بر ارتقاء سطح کیفی دیگر مراکز پزشکی ، سهم مهمی در خدمات رسانی نوین پزشکی ایفا کنند.